תפריט ראשי
תפריט קטגוריות

אודות

מנהל מחלקת מקרקעין בחברת דנבאר משאבים ופיתוח בע”מ בשנים 1997 1995
חברת בת של דנבאר בע”מ – חברה ציבורית. במסגרת זו הייתי אחראי על פעילות הנדל”ן של החברה. ביצעתי עשרות בדיקות פרויקטים בייעודי מסחר, משרדים, מגורים, מלונאות, משולבים ועוד באזורים שונים בארץ. איתור נכסים מניבים, הגשת הצעות לרכישת נכסים וקרקעות במכרזי מנהל מקרקעי ישראל ובמכרזים פרטיים לאחר ניתוח מפורט של הפרויקט וקביעת מחיר הקרקע והנכס הראוי. קבלת הצעות מגורמים שונים בענף לסוגי עסקאות שונות – קומבינציה, מזומן ובדיקתן. בדיקת כל פרוייקט בוצעה על בסיס ניתוח מקיף של המצב התכנוני הקיים והאפשרי (כולל בירורים עם רשויות התכנון העליונות באזור), בדיקת מגמות באזור, ביצוע בדיקות ביקוש והצע, אמדן מחירים ועלויות. הערכת הפרויקט נערכת תוך התחשבות בכל הפרמטרים והסיכונים האפשריים ורגישותם לשינויים, בישום ממוחשב שפותח על ידי. מכירת והשכרת נכסי החברה – ניהול מו”מ, חתימה על הסכמים. ליווי תהליך השבחת מקרקעי החברה.
משרד שמאים – ברי צ’רניאבסקי בשנים 1994-1996
הכנת שומות למגוון נכסים לגורמים ממשלתיים ופרטיים. בדיקות כדאיות ומתן הערכה כלכלית שמאית לפרויקטים יזמיים במגוון סוגי נכסים – מסחר, משרדים, מגורים וכו’. הכנת טבלאות איזון במסגרת תכניות איחוד וחלוקה, ליווי פיננסי לפרוייקטים.
יועץ כלכלי בכיר למיסוי על מקרקעין בשנים 1991-1995
יועץ בחברת “ארנונה ניהול נכסים ויעוץ” העוסקת בייעוץ לחברות עתירות נכסים בנושאי מיסוי על המקרקעין – ארנונה, מסי שבח רכוש וכו’, תחום ההתמחות בחברה היה יעוץ בענייני ארנונה. בדיקת המכלול הפיזי, משפטי, כלכלי וחשבונאי בחיובי הארנונה. ייצוג החברות כלפי הרשויות המקומיות, חתימת הסכמים על חיוב מופחת. יעוץ לחברות לפני הקמת פרוייקטים.
סגן מנהל הרשות לקרנות, השקעות ונכסים באוניברסיטה העברית בירושלים בשנים 1989-1991
טיפול ברישום, מיסוי, איתור ומכירת מקרקעין של האוניברסיטה. ביצוע בדיקות כדאיות בנושאי מקרקעין ואחרים.
תפקידים נוספים בעבר (ללא פרוט)
עוזר מנכ”ל איגוד המפרסמים
מנהל המחלקה הכלכלית ברשת השיווק קואופ ירושלים.
מנהל היחידה לפיקוח פיננסי וכלכלי בתחבורה הציבורית במשרד התחבורה.
יועץ כלכלי למנכ”ל משרד התחבורה.
כלכלן בנושאי תחבורה יבשתית במשרד התחבורה.
השכלה:
B.A. בכלכלה מהאוניברסיטה העברית – 1980.
בוגר שמאות וניהול מקרקעין – אוניברסיטת תל אביב – 1993.
השתלמויות בתחום המקרקעין.